Pokladna

Je v provozu jednu hodinu před začátkem představení na místě konání. V pokladně je z technických důvodů možné přijímat pouze platbu v hotovosti.

Ceny vstupenek

Ceny jsou odstupňovány podle druhu produkce. Pohybují se v rozpětí od volného vstupu, dobrovolného vstupného a dále mezi 50Kč až 200Kč v závislosti na typu pořadu. Konkértní cena je uvedena v Programu a konkértní události. Cena vstupenky je braná jako příspěvek na činnost spolku. Divadlo není plátcem DPH. V případě platby předem fakturou, kontaktujte vedení divadla na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Slevy na vybraná představení jsou poskytovány dětem do 15. let a držitelům ZTP a ZTTP. Na vybrané pořady se mohou vztahovat speciální slevy a akce. Veškeré slevy na vstupném se mohou uplatňovat v okamžiku prodeje lístků na pokladně divadla.

Všechny uvedené slevy budou poskytnuty na jednu vstupenku po předložení příslušného dokladu.

V případě zrušení představení bude vstupné vráceno, nebo nahrazeno jiným termínem. Pořadatel si vyhrazuje právo změny programu. Již zakoupené vstupné není možné vrátit a propadá ve prospěch divadla. 

Internetový prodej vstupenek

Vstupenky je možné zakoupit i bezhotovostně prostřednictvím našeho partnera. 

V čem je předprodej Ticketon jedinečný?

- Ticketon.cz nabízí nejjednodušší nákup vstupenek „na několik kliknutí“.
- Nemusíte se registrovat před nákupem.
- Vstupenky máte k dispozici okamžitě po nákupu v mailu a na stránkách Ticketon.cz, nebo vám je pošleme na vaší adresu.
- Už nikdy nebudete chodit vyzvedávat vstupenky do „trafiky“, tedy pokud nebudete chtít.
- Ticketon je specialista na elektronické vstupenky. Například jako první v ČR implementoval Apple Passbook vstupenky pro iPhone.
- Garantujeme 100% platnost našich vstupenek.
- Komfort pro zákazníka při nákupu je u nás na prvním místě.

Rezervace

Rezervace přijímá Divadlo OKKO prostřednictvím formuláře u konkrétní akce (Program) a jsou platné až po zpětném potvrzení o jejich příjmu. Vstupenky si můžete rezervovat také telefonicky na číslech uvedených v kontaktech a nebo elektronicky na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Poslední rezervaci je možné přijmout jeden den před konáním představení, pozdější rezervace nemůžeme z technických důvodů garantovat. Rezervace se vyzvedávají v pokladně divadla nejpozději 30 minut před začátkem produkce, nevyzvednuté rezervace propadají.

Kalendář

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Události

11
srp
Penzion Sedma
-
Slapy
Datum 11. srpen 2018, 18:00
Nesmrtelná komedie Františka Ringa Čecha.

vítejte na našem webu

  • Jsme rádi, že jste dobrouzdali až k nám a ať už jste se na naše stránky dostali náhodou nebo cíleně, věříme, že zde najdete odpovědi na Vaše otázky a že Vás možná i přimějeme k tomu nás poznat blíže.

    Divadlo OKKO

přihlášení k odběru divadelního občasníku

captcha