Historie

 

 

 

Určitě jste se setkali s rčením, že "Někdy méně, znamená více".
A myslím, že u divadla to platí dvojnásob.

 

 

 

Svět není ani bílý ani černý, ale v komedii, kterou jsme si vybrali mají tyhle protipóly velký význam, taková je Černá komedie.

 

 

 

Ihned po premiéře Dívčí války byly započaty přípravné práce pro realizaci inscenace od Kena Ludwiga - Pod praporem něžných dam.

 

 

 

Po první vlastní divadelní hře jsme se rozhodli, že další hra bude "pecka" a vsadili jsme na osvědčenou českou komedii Dívčí válka.

 

 

 

Každé začátky jsou těžké a ani pro náš nový divadelní soubor to nebylo jednoduché. Čarodějky byly takovým křestem ohněm.

 

 

 

V tomto roce vše začalo. Pár kamarádů se sešlo v kavárně u dobré kávy a vzhledem k tomu, že kromě přátelství měli jedno společné téma - divadlo, řekli si "Proč ne?".

Události

20
bře
Divadlo Karla Hackera
-
Praha 8
Datum 20. březen 2019, 19:30

30
bře
KD Ševětín
-
Ševětín
Datum 30. březen 2019, 19:00

17
dub
Divadlo Karla Hackera
-
Praha 8
Datum 17. duben 2019, 19:30

15
kvě
Divadlo Karla Hackera
-
Praha 8
Datum 15. květen 2019, 19:30

Kalendář

vítejte na našem webu

  • Jsme rádi, že jste dobrouzdali až k nám a ať už jste se na naše stránky dostali náhodou nebo cíleně, věříme, že zde najdete odpovědi na Vaše otázky a že Vás možná i přimějeme k tomu nás poznat blíže.

    Divadlo OKKO

přihlášení k odběru divadelního občasníku

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v Prohlášení o ochraně soukromí.