V tomto roce vše začalo. Pár kamarádů se sešlo v kavárně u dobré kávy a vzhledem k tomu, že kromě přátelství měli jedno společné téma - divadlo, řekli si "Proč ne?".

A tak byl založený první "základní kámen" našeho divadla. Oslovilo se pár dalších přátel, ať už těch, co s divadlem měli větší zkušenost nebo i těch, kteří o tom zatím jen snili, že by jednoho dne mohli být na prknech, které znamenají svět. Celkem bylo při zrodu tohoto divadla 12 odvážlivců.

Divadlo OKKO o.s. bylo zřízeno koncem roku v říjnu 2007. V tomto roce byly formovány pravidla pro organizaci zkoušek a představení, vytvořila se nová image sdružení včetně grafického ztvárnění loga, letáků, plakátů a programů. Dále byla realizována veřejná i neveřejná část www stránek jak pro informování široké veřejnosti, tak i členů sdružení. Správní rada zajišťovala informovanost diváků vlastním bulletinem a dalšími informačními systémy a také začala přispívat články do registru amatérského divadla.

Ovšem nejdůležitější bylo vymyslet, co budeme hrát! Divadlo v té době začínalo od nuly a zaplatit si licenci na nějakou hru nepřipadalo v úvahu a do starších kousků se nikomu moc nechtělo - inu byli jsme začátečníci a zkušeností jsme měli pramálo.

 

Více z této kategorie: « 2008

Události

20
bře
Divadlo Karla Hackera
-
Praha 8
Datum 20. březen 2019, 19:30

30
bře
KD Ševětín
-
Ševětín
Datum 30. březen 2019, 19:00

17
dub
Divadlo Karla Hackera
-
Praha 8
Datum 17. duben 2019, 19:30

15
kvě
Divadlo Karla Hackera
-
Praha 8
Datum 15. květen 2019, 19:30

Kalendář

vítejte na našem webu

  • Jsme rádi, že jste dobrouzdali až k nám a ať už jste se na naše stránky dostali náhodou nebo cíleně, věříme, že zde najdete odpovědi na Vaše otázky a že Vás možná i přimějeme k tomu nás poznat blíže.

    Divadlo OKKO

přihlášení k odběru divadelního občasníku

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v Prohlášení o ochraně soukromí.