5. října 2020

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vážení a milí diváci!

po několika měsíční pauze se na Vás u nás v divadle velice těšíme. Děkujeme, že si i v současné složité situaci pořizujete vstupenky a chodíte do divadla. Potřebujeme Vás, abychom nemuseli zaniknout a mohli připravovat další představení.

Prosíme Vás, abyste věnovali pozornost zejména těmto informacím a opatřením:

Proto, aby jste se u nás v divadle cítili bezpečně při sledování našich představení, jsme přikročili k nadstandardním opatřením. Snížili jsme kapacitu sálu o 50%, tak aby mohly vznikat přirozené odstupy. Taktéž jsme uzavřely první dvě řady u jeviště, aby kontakt s herci byl v dostatečné vzdálenosti. Divadlo Karla Hackera, které provozuje MČ Praha 8 dále zajišťuje další nezbytná hygienická opatření.

Před představením bude umožněn vstup do sálu divadla od 19:00 hodin. Do divadla budou vpuštěni pouze diváci, kteří použijí u vchodu umístěnou dezinfekci, budou mít zakryté dýchací cesty, nebudou mít zvýšenou teplotu a nebudou vykazovat žádné příznaky nemoci. Zvažte proto návštěvu divadla vzhledem k těmto okolnostem včas, tedy ne až v divadle!

Divadelní představení bude uvedeno bez přestávky. Divadelní bar nebude v provozu, během návštěvy divadla není možné ani konzumovat žádné přinesené potraviny nebo nápoje.

Vážíme si Vaší podpory a laskavosti. Děkujeme Vám všem za pochopení a věříme, že i navzdory omezujícím opatřením bude návštěva našeho divadla pro Vás příjemným zážitkem!

 

Těšíme se na Vás!

Divadlo OKKO

Archiv novinek

« Prosinec 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

vítejte na našem webu

  • Jsme rádi, že jste dobrouzdali až k nám a ať už jste se na naše stránky dostali náhodou nebo cíleně, věříme, že zde najdete odpovědi na Vaše otázky a že Vás možná i přimějeme k tomu nás poznat blíže.

    Divadlo OKKO

přihlášení k odběru divadelního občasníku