Mediální patneři

 

GoOUT
GoOut je internetový server, poskytující přehled kulturních akcí v Praze, Brně a Ostravě, spuštěný 1. září 2011. Kromě kulturního přehledu, jehož součástí je i tematicky stejně zaměřený magazín, jsou od jara 2014 také prodávány vstupenky na vybrané koncerty a divadelní představení.

kdykde.cz
Prestižní kulturní internetový portál. Každý den přináší v praktickém a přehledném formátu informace o kulturních tipech, programech kin, koncertech, festivalech, klubech a galeriích z celé ČR. V rámci skupiny Paseo udržuje jednotný kalendář akcí, který sdílejí kromě portálů ve skupině i další internetová média. Portály sloučené v Paseo group nyní dodávají obsah dalším významným internetovým projektům. (blesk.cz, idnes.cz, centrum.cz, e15.cz, Unilever)

CityBee
CityBee je určeno lidem žijícím, pracujícím nebo studujícím v Praze. Těm všem nabízí komplexní a zároveň uživatelsky přívětivý servis a zábavnou inspiraci, jak si užít život ve městě skutečně naplno.

INFORMUJI.cz je kulturní rozcestník nabízející seznam kulturních, sportovních a volnočasových akcí a aktivit. Máme pro vás hudební festivaly, divadelní představení, koncerty i výstavy.

  

SMS.cz 
Internetovým návštěvníkům nabízí široké portfolio služeb. Mnohé z nich nemají na českém internetu konkurenci (televizní a kulturní programy, systém zasílaní sms, log a melodií, diář, loterie zdarma, bonus systém...)

 

divadlo.cz 
Divadlo.cz je internetové informační centrum, které provozuje Institut umění - Divadelní ústav. Přináší kompletní informace o tuzemském a z části i o zahraničním divadelním dění.

Superevent.cz Informační a rezervační server www.superevent.cz je tu pro všechny, kteří hledají nebo nabízejí služby v oblasti zábavního průmyslu a event-marketingu.

Události

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Kalendář

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

vítejte na našem webu

  • Jsme rádi, že jste dobrouzdali až k nám a ať už jste se na naše stránky dostali náhodou nebo cíleně, věříme, že zde najdete odpovědi na Vaše otázky a že Vás možná i přimějeme k tomu nás poznat blíže.

    Divadlo OKKO

přihlášení k odběru divadelního občasníku