Mediální patneři

 

GoOUT
GoOut je internetový server, poskytující přehled kulturních akcí v Praze, Brně a Ostravě, spuštěný 1. září 2011. Kromě kulturního přehledu, jehož součástí je i tematicky stejně zaměřený magazín, jsou od jara 2014 také prodávány vstupenky na vybrané koncerty a divadelní představení.

CityBee
CityBee je určeno lidem žijícím, pracujícím nebo studujícím v Praze. Těm všem nabízí komplexní a zároveň uživatelsky přívětivý servis a zábavnou inspiraci, jak si užít život ve městě skutečně naplno.

INFORMUJI.cz je kulturní rozcestník nabízející seznam kulturních, sportovních a volnočasových akcí a aktivit. Máme pro vás hudební festivaly, divadelní představení, koncerty i výstavy.

  

SMS.cz 
Internetovým návštěvníkům nabízí široké portfolio služeb. Mnohé z nich nemají na českém internetu konkurenci (televizní a kulturní programy, systém zasílaní sms, log a melodií, diář, loterie zdarma, bonus systém...)

 

divadlo.cz 
Divadlo.cz je internetové informační centrum, které provozuje Institut umění - Divadelní ústav. Přináší kompletní informace o tuzemském a z části i o zahraničním divadelním dění.

Superevent.cz Informační a rezervační server www.superevent.cz je tu pro všechny, kteří hledají nebo nabízejí služby v oblasti zábavního průmyslu a event-marketingu.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

kudyznudy.cz je projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele.

Nejbližší představení za:

Události

20
bře
Divadlo Karla Hackera
-
Praha 8
Datum 20. březen 2019, 19:30

30
bře
KD Ševětín
-
Ševětín
Datum 30. březen 2019, 19:00

17
dub
Divadlo Karla Hackera
-
Praha 8
Datum 17. duben 2019, 19:30

15
kvě
Divadlo Karla Hackera
-
Praha 8
Datum 15. květen 2019, 19:30

Kalendář

vítejte na našem webu

  • Jsme rádi, že jste dobrouzdali až k nám a ať už jste se na naše stránky dostali náhodou nebo cíleně, věříme, že zde najdete odpovědi na Vaše otázky a že Vás možná i přimějeme k tomu nás poznat blíže.

    Divadlo OKKO

přihlášení k odběru divadelního občasníku

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v Prohlášení o ochraně soukromí.