Spolupracujeme

 

Databáze českého amatérského divadla
Databáze je rozsáhlé, bohatě strukturované dílo encyklopedického charakteru, které postupně zpracovává více než dvousetletou historii i současnost českého amatérského divadla formou slovníkových hesel souborů, osobností, míst, v nichž se hrálo divadlo, přehlídek a jejich ročníků. Hesla jsou vzájemně provázána sítí vazeb a vybavena obrazovou a textovou dokumentací, bibliografií a odkazy na archivy, v nichž jsou uloženy další materiály.

 


DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura 
DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura (založena r. 1949) je občanské sdružení autorů a dalších nositelů autorských práv. Hlavním předmětem její činnosti je zajišťování ochrany autorských práv.

 

Husův sbor Vršovice 
Husův sbor Vršovice je součástí Církve československé husitské. Křesťané, kteří se zde scházejí tvoří jednu z jejích náboženských obcí. Věříme v Boha Otce, Stvořitele všeho, vyznáváme Ježíše Krista jako Pána a Spasitele, věříme v oživující moc Ducha svatého.

Události

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Kalendář

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

vítejte na našem webu

  • Jsme rádi, že jste dobrouzdali až k nám a ať už jste se na naše stránky dostali náhodou nebo cíleně, věříme, že zde najdete odpovědi na Vaše otázky a že Vás možná i přimějeme k tomu nás poznat blíže.

    Divadlo OKKO

přihlášení k odběru divadelního občasníku