Výhradní dodavatelé

 

Vršovické divadlo MANA  
Vršovické divadlo Mana je divadlem dramatu otevírající cesty ke kořenům evropské kultury. Obrací se k textům, v nichž se zrcadlí antické, židovské, křesťanské a humanistické tradice. Zaměřuje se na člověka v dramatické situaci, který volí své jednání na základě vztahu k odpovědnosti.

divadlo karla hackera  

Divadlo Karla Hackera 
Jsme divadelní scénou MČ Praha 8. Najdete nás v Klapkově ulici č. 26 v Praze 8 – Kobylisích. Dům s tímto popisným číslem, dříve známý jako Hostinec U Topolů, sloužil již od 20 let minulého století k divadelní produkci loutkového divadla, jehož zakladatelem byl místní pedagog, kronikář, a veřejný činovník Karel Hacker. Toto loutkové divadlo zde působí dodnes pod jménem Jiskra a v r. 2013 oslavilo 100 let své existence..

divadlo bez hranic  

Divadlo Bez Hranic 
Divadlo Bez Hranic je novým pražským profesionálním divadlem a stagionou, sdružující profesionální herce a tvůrce nejen činoherních představení.

  

Kavárna Liberál 
Pokud si chcete dát někde dobrou kávu, mít trochu klidu a třeba i vzít notebook a pracovat, je tato kavárna pro vás. Navíc večer v dolních sálech ožívají výstavy, autorská čtení a prezentace různých alternativních nakladatelství, divadelní představení a dramatizace různých textů.

Události

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Kalendář

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

vítejte na našem webu

  • Jsme rádi, že jste dobrouzdali až k nám a ať už jste se na naše stránky dostali náhodou nebo cíleně, věříme, že zde najdete odpovědi na Vaše otázky a že Vás možná i přimějeme k tomu nás poznat blíže.

    Divadlo OKKO

přihlášení k odběru divadelního občasníku