Výhradní dodavatelé

 

Vršovické divadlo MANA  
Vršovické divadlo Mana je divadlem dramatu otevírající cesty ke kořenům evropské kultury. Obrací se k textům, v nichž se zrcadlí antické, židovské, křesťanské a humanistické tradice. Zaměřuje se na člověka v dramatické situaci, který volí své jednání na základě vztahu k odpovědnosti.

divadlo karla hackera  

Divadlo Karla Hackera 
Jsme divadelní scénou MČ Praha 8. Najdete nás v Klapkově ulici č. 26 v Praze 8 – Kobylisích. Dům s tímto popisným číslem, dříve známý jako Hostinec U Topolů, sloužil již od 20 let minulého století k divadelní produkci loutkového divadla, jehož zakladatelem byl místní pedagog, kronikář, a veřejný činovník Karel Hacker. Toto loutkové divadlo zde působí dodnes pod jménem Jiskra a v r. 2013 oslavilo 100 let své existence..

divadlo bez hranic  

Divadlo Bez Hranic 
Divadlo Bez Hranic je novým pražským profesionálním divadlem a stagionou, sdružující profesionální herce a tvůrce nejen činoherních představení.

Nejbližší představení za:

Události

20
bře
Divadlo Karla Hackera
-
Praha 8
Datum 20. březen 2019, 19:30

30
bře
KD Ševětín
-
Ševětín
Datum 30. březen 2019, 19:00

17
dub
Divadlo Karla Hackera
-
Praha 8
Datum 17. duben 2019, 19:30

15
kvě
Divadlo Karla Hackera
-
Praha 8
Datum 15. květen 2019, 19:30

Kalendář

vítejte na našem webu

  • Jsme rádi, že jste dobrouzdali až k nám a ať už jste se na naše stránky dostali náhodou nebo cíleně, věříme, že zde najdete odpovědi na Vaše otázky a že Vás možná i přimějeme k tomu nás poznat blíže.

    Divadlo OKKO

přihlášení k odběru divadelního občasníku

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v Prohlášení o ochraně soukromí.